Přihlášení:
Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Fram - brzy opět otvíráme

(18.5. 2020 23:22)
Zpráva » Informace
Jak jsme již dříve informovali prostřednictvím facebooku a zpráv z náčelnictva, na Framu probíhají stavební práce - vrty pro tepelné čerpadlo a výměna radiátorů.
 
Fram už je skoro dokončený a pokud to epidemiologické a legislativní opatření umožní,  budeme otevírat v normálním provozu od 15.06.2020. V červenci a srpnu zbývají ještě nějaká volná místa, proto neváhejte a chcete-li strávit letní čas v krásném prostředí Šumavy, zarezervujte si pobyt na Framu co nejdříve.
 
fotofotofotofoto
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto: Filip Chmel

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.