Přihlášení:
Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Chvilka moudrosti s náčelníkem

(12.5. 2020 23:04)
Zpráva » Informace
Zpráva » Podcast
Náčelník ChlupPodívejte se na první rozhovor nového kanálu LLM. Hostem pořadu "Chvilka moudrosti" nemohl být nikdo jiný než samotný náčelník Chlup (Tomáš Sadílek). Dozvíte se třeba proč má přezdívku Chlup, jak pohlíží na současnou koronavirovou krizi a jaké jsou v ní naší možnosti a povinnosti.
 
Neváhejte video ohodnotit nebo kanál odebírat. V blízké budoucnosti se můžete těšit na další videa jak z cyklu Chvilka moudrosti tak Je na co se dívat.
 

Komentáře, diskuze

9.6. 2020 17:45
Čhantékič´un
Děkuji za chvilku moudrosti s náčelníkem. Přeji mu zdar v jeho vedení Ligy. Nikdy jsem osobně tak velký kolektiv lidí nevedl. Má můj obdiv a indiánské "Wašte".

Kolik je osm plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.