Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha

(10.12. 2017 8:10)
Zpráva » Knihy
fotoPozdě, ale přece jen - rád bych upozornil na knihu od L. Kupčíka - Velká indiánská kniha. Jedná se o knihu s návody (spíše pro začátečníky), ale to vůbec nevadí. Doporučuju i pokročilým :-)
 
Pavel Spálený - Yučikala Wičaša (yucikala(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

10.12. 2017 10:23
Tuwanakha
V podstatě česká verze knih návodů Bena W. Hunta či maďarského Nagyho s naprosto famózními ilustracemi Kupčíka. Už kvůli těm nádherným obrázkům, myslím, stojí za to knihu mít doma a ti mladší zde mohou najít inspiraci jak vylepšit svůj táborový šatník či osobní výbavu do týpí.
10.12. 2017 14:14
Yučikala
Dík. Nechtěl jsem to přímo napsat a doufal. že to tady někdo zmíní :-)

Kolik je osm krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.