Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
41 (maximum: 70)41 / 70
Seznam účastníků

6. Setkání rodinných kmenů, rodů, rodin

(28.2. 2017 19:59)
Zpráva » Pozvánka

aneb Velikonoce v týpí
Od pátku 14. 4. do pondělí 17. 4. 2017 na tábořišti Malý Walden u Skleného nad Oslavou

Již tradiční setkání všech, kdo chtějí nahlédnout a zkusit tábořit v přírodě podle myšlenek woodcraftu a přitom můžou s touto činností teprve začínat. Každý může potrénovat stavbu týpí, nebo rozdělávání ohně čistým způsobem (aniž by sám takové vybavení vlastnil). Ale rozhodně budeme plést pomlázky i malovat kraslice. Chystáme i jarní initi (indiánskou saunu). A samozřejmě spoustu her a zážitků v jarní probouzející se přírodě.

Program začíná v pátek v 9:00, ale kdo by měl zájem, je možné přijet již ve čtvrtek přes den. Oficiálně skončíme v neděli, aby, kdo potřebuje, mohl být na pomlázku doma. Ale my rozhodně zůstaneme do pondělí.

Na místě jsou k dispozici tyče na postavení týpí nebo šeltru. Kdo nemá týpí nebo šeltr, vezměte si stan. Na tábořišti je studánka a bude k dispozici dřevo. Poplatek činí 80 Kč za osobu na celý pobyt (děti do 6 let zdarma).

foto

Za organizátory se na vás těší

Kateřina Pejšová - Lasík (katpej(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Tawasentha2
Ivana Šircová6a pes Argo
Mokoše8
Fox3možná přijede celá rodina
Cíchovi21+1
SOŇA4
Radek Červinka (bývalá skautská Rad)3Nejsme členy LLM, chtěli bychom se přijet v sobotu 15.4. podívat na větší část dne.Jsme rodina s 3-letým chlapcem. Já (otec) jsem bývalý aktivní skaut
Vydry5
Medvědi4
Irena, Rod ze Želichova41+3 děti
celkem:41