Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo

21st Czech PowWow Kladno

(18.2. 2016 9:09)
Zpráva » Pozvánka
Powwow bude probíhat v Kladenské sportovní hale 19.03.2016 od 13:00
 
Powwow je taneční a hudební slavnost severoamerických indiánů.
 
V České republice se pořádá již více než dvacet let. Během sobotního odpoledne (od 13 hodin, kdy akce začne slavnostním vstupem všech tanečníků a tanečnic v tanečních kostýmech) čeká na návštěvníky bohatý program – soutěže v  různých tanečních kategoriích, společenské tance a tzv. mezikmenové tance, kterých se může zúčastnit každý, kdo na powwow přijde. To vše za živého hudebního doprovodu několika českých a evropských kapel.
 
V Kladenské sportovní hale na vás bude čekat také mnoho stánků prodávajících zboží s indiánskou tématikou i materiál na vyrábění indiánských předmětů.
 
Přijďte si s námi zatančit a prožít jedinečnou atmosféru tradiční indiánské slavnosti, která se neustále vyvíjí a je proto obohacená o moderní prvky. Těšíme se na setkání s Vámi!
 
Pořadatelský tým Czech Powwow
 
foto foto
 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.
Doposud se nikdo nepřihlásil.