Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
12 (maximum: 100)12 / 100
Seznam účastníků

Ligové zimní táboření sagamorů

(6.1. 2016 0:39)
Zpráva » Pozvánka
Vážení Sagamoři a vyšší šarže,
 
Aby náhodou někdo nenamítal, že tituly lesní moudrosti jsou pouze pro osobní růst a překonávání sebe sama, připravili jsme pro vás za odměnu sagamorský zimní tábor LLM na Kosím potoce. Stylové vybavení a minimálně titul sagamor je podmínkou k účasti. Kdo na tomto táboření vytáhne kus plastu má velikou pravděpodobnost dostat se na titulní stranu Blesku. Doporučujeme tedy raději hodně teplé bavlněné spodní prádlo bez syntetických příměsí. Kontrolovat se bude vše. Jelikož několik předchozích zimních táborů bylo na bahénku, pojistili jsme se a letošní tábor prostě na sněhu bude...viz foto. A kdyby nepomohla sněžná děla, přivezeme trochu sněhu co zbyde po Jizerské 50tce.
foto
Nevím jak vy, ale Já, Tokhatamani a Tokaheya jedeme.
Na Kosím potoce budeme od čtvrtka 18.2.2016 od 18.00 a zůstaneme do neděle 21.2.2016.
Místo v týpí pro dobré lidi se jistě najde.
Pokud máte zájem tam být s námi, napište se, prosím do přihlašovadla nebo mně na mail.
 
Na zapadané týpí se těší náčelník Filip
foto

Komentáře, diskuze

29.1. 2016 0:04
Ježek
Ahoj,
jak moc hardcorový to má bejt? Jsou povolený normální boty? U nás totiž nikdo asi zimní mokasíny nemá a i mě ty moje trochu zplesnivěly a teď se mírně rozpadaj... ;)) Jo a co kytara, je lakovaná acrylem...? ;)))
1.2. 2016 22:39
Tokhatamani
Hau kola! No,pamatují na nedávném táboření VR jsme šili všichni mukuly noc před zimnim taborkem a druhý den je testovali na ostro.Jste na tom o moc líp, vždyť jedeme až za 14 dní.Kytaru nech doma určitě, valime jen songy s bubnem. Vždyť tam bude celé jádro Walden singers a taky kapela VR Krupobití:-) Tak na nic necekej, noc je ještě mladá :-)Tokhatamani
3.2. 2016 8:17
Ježek
Ok, takže Party hard, to mám rád! ;) Už se těšim!
Jež.
4.2. 2016 22:56
Ježek
Ahoj,
vzhledem k tomu, že všichni moji soukmenovci vyměkli, jedu na táboření sám. Mohu tedy někomu nabídnout místo v autě (odjezd ve čtvrtek ze Říčan/Prahy) a případně i v týpí. (To je tedy dost malé, takže se do něj kromě mne pohodlně vejde jeden bojovník, nebo dvě squaw, které se rády tulí.) ;)
Jež.

Kolik je šest plus čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Ježek1Zatím sám, časem snad víc od nás..
Tewlikit1
Petr Bareš1
Jerry1
Tokhatamani a Stojí s pěstí2+ milý pejsek Ben
Maqiyémi1
machimia1
Vítek1
Filip3
celkem:12