Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
17 (maximum: 27)17 / 27
Seznam účastníků

Náčelnictvo na Framu

(aktualizováno 20.2. 2015)
Zpráva » Informace
Poslední březnový víkend, tj. 27. – 29. 3. 2015, vyráží náčelnictvo na výjezdní rokování na chatu Fram. Během víkendu budeme nejen probírat všechno možné, co v lize zařídit či zlepšit, do čeho se výhledově pustit, ale určitě si najdeme i čas na výlet na běžkách nebo pěšky. Chceme se hlavně zaměřit na vymýšlení celkového charakteru chaty a řešení případných vnitřních úprav. A kde jinde, než přímo v centru dění.
Pokud vás láká strávit víkend v naší společnosti, zajímá vás, co se v současné době v LLM řeší, případně jste výhledově ochotni přiložit ruku k dílu s případnými vnitřními úpravami, klidně se přidejte, rádi vás uvidíme.
 
fotofoto
Wa-taho taho...
 
 
Cena za lůžko 100,- Kč/noc
 
 
Za náčelnictvo LLM, Kamila Lunerová - Maqiyémi

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Náčelnictvo17vč. mimin a cca 2 psů
celkem:17