Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

PF 2015

(23.12. 2014 21:48)
Zpráva » Informace
 
PF 2015
 
 
Na snímku z roku 1938 je Ernest Thompson Seton předvádějící v posunkové mluvě Indiánů z Plání slovo „bizon“. Fotografie pochází z rodinného archivu Julie A. Setonové, našla ji připojenou k přední straně časopisu Bizoní vítr „The Buffalo Wind“, vydaném v Seton Village Press v Santa Fe u příležitosti 78. narozenin autora, v měsící zelené kukuřice (14. srpna, 1938). Toto vydání bylo věnováno dceři E. T. Setona – malé Beulah (zvané později Dee, matce Julie A. Setonové) ke křtinám.
Jitka Koutenská - Woapewin (Woapewin(zavináč)posli(tečka)to)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.