Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
12 (maximum: 22)12 / 22
Seznam účastníků

Náčelnické zkoušky a Čotokva Velké lóže

(aktualizováno 26.1. 2015)
Zpráva » Náčelnické zkoušky - akce
foto
Chcete se trochu osvěžit ducha a protáhnout po zimě své tělo? 
Nechoďte do posilovny, pojeďte s námi na Ploučnici.
 
Na co se můžete těšit?
Na ojedinělý průjezd sklaní průrvou na kánoi, dobrodružné meandry Ploučnice, nadšené lektory a na spoustu silných zážitků.
 
Co je to vlastně za akci? Je to  Čotokva Velké lóže nebo Náčelnické zkoušky?
Jsou to obě akce současně. Můžete jet na Čotokvu Velké lóže a zároveň si můžete splnit Náčelnické zkoušky.
 
Co si můžu představit pod pojmem Náčelnické zkoušky?
Náčelnické zkoušky jsou vzdělávací akce, kde je možné získat akreditaci hlavního vedoucího tábora, která je uznávaná i MŠMT.
 
Co všechno musím splnit, abych dostal glejt o absolvování Náčelnických zkoušek? Jak bude celá akce probíhat?
 
Celá akce bude rozdělená do několika dílčích úkolů:
 
1) Absolvování teoretické části formou e-learningu. Tzn. domácí studium výukových textů a plnění různých zajímavých úkolů zpřístupněných přes internet na stránkách Woodcrafterské UNIverzity, zkráceně wuni.
 
Tématické studijní okruhy budou Woodcraft, Vedení kmene (pedagogika, psychologie), LLM a kmenové zřízení, Organizace táboření, Právní odpovědnost – trestně právní, občansko právní, Právní subjektivita a hospodaření, Environmentální výchova a přírodověda. E-learning bude spuštěn 31.1.2015. Přihlášení o tom budou e-mailem informováni a současně jim budou zaslány přístupové údaje.
 
Splnit většinu e-learningových úkolů bude nutné do 1.3.2015
 
2) Vyhodnocení úkolů z e-lerningu, setkání lektorů s účastníky a v neposlední řadě i osvojení teorie v praxi. To vše i mnohem více proběhne na 1. praktickém víkendu 6.3. - 8.3.2015 na faře v Bosni u Mnichova Hradiště.
 
 3) Povinná je i účast na 2. praktickém víkendu (24.4. - 26.4.2015), během kterého splujeme si 30km dlouhý úsek řeky Ploučnice. Před konáním této akce tzn. do 19.4.2015 musí být odevzdány a opraveny všechny úkoly z bodu č.1 a splněn bod č.4. Po úspěšném absolvování tohoto víkendu budou předány i dekrety. 
 
 4) Nezbytnou součástí získání náčelnických zkoušek je potvrzení o absolvování kurzu první pomoci, který letos nebude součástí praktických víkendu, ale je možné absolvovat kurz pod vedením Indiho nebo si splnit kurz někde jinde, ale nejpozději však do 31.7.2015.
 
Cena za oba víkendy bude 1000 Kč/osobu, členům LLM bude proplacena doprava.
 
Pokud nechci glejt z Náčelnických zkoušek a chci jen získat glejt Čotokvy Velké lóže, musím splnit všechny podmínky?
Pro splnění Čotokvy Velké lóže a získání glejtu budou některé e-learningové úkoly nepovinné, dále pak není nutné splnit bod č.4. Pro splnění Náčelnických zkoušek pro náčelníky kmenů a pro akreditaci hlavního vedoucího tábora MŠMT je nutné v daných termínech splnit všechny body.  (Platné náčelnické zkoušky musí mít každý náčelník kmene, zároveň je doporučujeme všem, kteří ve kmenech s dětmi pracují, vedou schůzky, pořádají víkendové akce apod.)
 
 
V případě vašeho zájmu o účast se přihlašte v přihlašovadle svou platnou emailovou adresou. Pomůžete nám tím při organizaci akce (budeme vědět kolik objednat plachetnic a záchraných kruhů). Zároveň tím budete zařazeni do mailingového listu.
 
Přihlašujte se prosím pomocí přihlašovadla co nejdříve, nejpozději však do 14.2.2015.
 
Náčelnictvo a lektoři se už nyní těší na vaší účast. Upozorňujeme na nebezpečí spousty nových zážitků a legrace.
 
 
Za náčelnictvo Vítek

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Adéla Weislová2
Bazy1
Vláďa4
Silva1NZ
Chirurg1
Slunce1
Zi1
Dita Laštovičková (Todi)1
celkem:12