Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Samolepky LLM na auto

(aktualizováno 30.9. 2014)
Zpráva » Informace
Nedávno vyšla limitovaná edice samolepek se znaky LLM. Jejich nominální a tedy i nákupní hodnota odpovídá 50kč/ks. Lze si tedy vybrat dle libosti jednu z níže uvedených archů nebo v ideálním případě zakoupit arch celý (350kč/arch)  i pro své kamarády. K zakoupení jsou v kanceláři LLM na Senovážném náměstí nebo aktuálně na Sněmu zástupců LLM.
 
fotofoto
 
Navíc se díky neskonalé snaze náčelnictva podařilo vyjednat i některé výhody pro nositele těchto samolepek. Jednou z nich je například možnost parkování na Hradčanském náměstí, přímo před Pražským hradem. Tam máme spolu s Přátely českých indiánů - CIF (Czech Indian Friends) exklusivní povolení na určitá exponovaná období. Zkuste to a uvidíte, že se samolepkou LLM na autě je možné zažít téměř cokoliv.
 
foto

Komentáře, diskuze

1.10. 2014 20:58
Tony
Aneb jak zpívá Kapitán Kid v jedné své písničce: "Na benzín či na naftu, ve znamení Woodcraftu":)

Kolik je dva plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.