Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
8282
Seznam účastníků

Pozvánka na Kiwendothu

(22.8. 2014 16:48)
Zpráva » Velké hry
Zpráva » Pozvánka
Dlouhá a nelehká je cesta k pravému rytířství. Od panošských učebních let, přes mnohé bitvy a hrdinské činy až k moudrosti a pochopení. Pojďme se sejít u Kulatého stolu a vydat se touto cestou až tam kam každý z nás dokáže dojít.
 
pozvánka
 
 
Zveme vás na další ročník tradiční hry Kiwendotha, která se bude tentokrát odehrávat na tábořišti Kmene Bobrů na Chlumu (GPS: 49° 46' 56" N, 15° 22' 12” E). Cesta od vlaku vede nejlépe z Leštiny u Světlé po žluté značce a dále po vyznačené cestě. Příjezd je možný již od pátku 26. 9.
 
Zahájení hry proběhne v sobotu 27. 9. v 9 hodin. Hra bude rozdělena na tři části, dopolední, odpolední a večerní. Slavnostní vyhlášení proběhne v neděli ráno.
 
Na tábořiště jsou k dispozici tyče na 11 týpí, pitná voda, dříví. Prosíme, nezajíždějte auty až na místo stavby týpí. Budeme vybírat příspěvek 100 Kč na osobu. V přihlašovadle uvádějte přibližný počet osob, které se zúčastní a počet týpí. 
 
 
Za Kmen Bobrů 
 
 
 
Václava Skálová - Rosnička (Svenndul(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Andy12
Tussilago12hrajících dětí asi 8
Trilobit20
Stopaři15
Silvie Přibylová20
Alice Pavelková1
Jindra Pavelka1
Culda1
celkem:82