Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
3333
Seznam účastníků

Kruhy: seberozvojová setkání

(7.3. 2014 16:27)
Zpráva » Pozvánka
Pokud jste byli přítomni prvnímu setkání a rádi byste přišli zas, či jste přítomni nebyli, ale rádi byste tentokrát dorazili, máte možnost.

Cílem těch setkání bude pomáhat si pracovat na sobě tím, že budeme sdílet svůj osobní a duchovní rozvoj. Představuji si to jako debatu nad konkrétním tématem. Cílem je propojit různé lidi, kteří se třeba ani neznají, ale možná si mohou něco předat. Chtěl bych si s vámi povídat - nedogmaticky, nenábožensky, nepsychologicky, bez pocitu výlučnosti či uzavřenosti skupiny, bez snahy nutit někomu názor, bez hodnotící autority, bezpečně. Nemám žádná přehnaná očekávání, chci to pojmout skromně a uvidíme, zda ta setkávání přežijí ve zdravé podobě dny nebo léta. První téma bych rád vedl jako jakýsi moderátor či spíše jako jeden z diskutujících - a další bude zase na někom jiném. Název Kruhy jsem zvolil podle představy kruhů jako skupin lidí, kteří se vzájemně obohacují a propojují. Pozval jsem všechny, koho by taková setkávání mohla podle mého názoru zajímat. Pokud vás to zajímá, prosím, přihlaste se, pokud s největší pravděpodobností přijdete, aby bylo možné vybrat prostor. Šiřte dál.

objevovat
růst
poznávat
vnímat
naslouchat
přemýšet
posouvat se
přiblížit se
žít
 Protože více lidí většinou pomáhá k rychlejšímu posunu jednotlivce, chceme se
  • společně setkávat a sdílet svůj seberozvoj
  • navzájem vědět, co k nám teď promlouvá a co k nám dnes mlčí
Proto:
  • se budeme pravidelně scházet
  • setkávání je otevřené všem
  • bude dopředu zvolené konkrétní téma
  • je nutno se přihlásit dopředu
27. března 2014 17,30 Praha (místo upřesníme podle počtu lidí)
Téma: Jak se posouváme od "něco rozumem vědět" ke skutečně to žít?
Jaký je rozdíl mezi tím, že vím, co dělat, a doopravdy to dělat?
Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

25.3. 2014 16:43
Okeya
Sejdeme se v 17:30 u rotundy sv. Longina, která je v ulici Na Rybníčku - je to hned za kostelem ve Štěpánské ulici. (https://goo.gl/maps/GU2WU) Tady bude zase krátké povídání o tomhle zajímavém místě a pak budeme pokračovat do čajovny Na Cestě. Ta je v Kateřinské ulici číslo 4 (http://cajovna-naceste.cz/kontakt.php), kdybyste náhodou doráželi trochu později. U dveří se zvoní a najdete nás v pravé velké místnosti

Kolik je osm plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Tawasentha1
Igor Osvald1
Klokša1
Zlobr1
Irí1Tussilago
Ablákela22zatím je 22 lidí i se zde nahlášenými
Lasík1
Klára1
Ileyawin1
ivana1
indi1
Gábina1
celkem:33