Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Gymnasion věnovaný spiritualitě

(13.2. 2014 18:53)
Zpráva » Zvenčí
fotoDovoluji si vás upozornit na nejnovější číslo časopisu pro zážitkovou pedagogiku Gymnasion věnovaný spiritualitě - to je téma woodcraftu více než blízké. Časopis se dá objednat na adrese www.gymnasion.org a je tam také článek o woodcraftu.
Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

16.2. 2014 19:42
Tokaheya
Ablákela je skromný. On sám je autorem zmíněného článku. Myslím, že je to pěkně zacíleno k tématu a dobře to prezentuje Ligu i woodcraft. Díky Ablákelovi i redaktorce Martině Turečkové. Zde je přímo odkaz na toto číslo v pdf: http://www.gymnasion.org/sites/default/files/library/gymnasion13komplet-web.pdf

Kolik je devět plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.