Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
99
Seznam účastníků

Kruhy: seberozvojová setkávání

(9.1. 2014 11:19)
Zpráva » Pozvánka
Po ročním zrání nápadu z jedné osamělé lesní procházky s knížkou a Aničkou v kočárku a debatách s přáteli si vás dovoluji pozvat na setkání Kruhy. K pozvánce připojuji krátké vysvětlení mé představy:

Cílem těch setkání bude pomáhat si pracovat na sobě tím, že budeme sdílet svůj osobní a duchovní rozvoj. Představuji si to jako debatu nad konkrétním tématem. Cílem je propojit různé lidi, kteří se třeba ani neznají, ale možná si mohou něco předat. Chtěl bych si s vámi povídat - nedogmaticky, nenábožensky, nepsychologicky, bez pocitu výlučnosti či uzavřenosti skupiny, bez snahy nutit někomu názor, bez hodnotící autority, bezpečně. Nemám žádná přehnaná očekávání, chci to pojmout skromně a uvidíme, zda ta setkávání přežijí ve zdravé podobě dny nebo léta. První téma bych rád vedl jako jakýsi moderátor či spíše jako jeden z diskutujících - a další bude zase na někom jiném. Název Kruhy jsem zvolil podle představy kruhů jako skupin lidí, kteří se vzájemně obohacují a propojují. Pozval jsem všechny, koho by taková setkávání mohla podle mého názoru zajímat. Pokud vás to zajímá, prosím, přihlaste se, pokud s největší pravděpodobností přijdete, aby bylo možné vybrat prostor. Šiřte dál.

objevovat
růst
poznávat
vnímat
naslouchat
přemýšet
posouvat se
přiblížit se
žít
 Protože více lidí většinou pomáhá k rychlejšímu posunu jednotlivce, chceme se
  • společně setkávat a sdílet svůj seberozvoj
  • navzájem vědět, co k nám teď promlouvá a co k nám dnes mlčí
Proto:
  • se budeme pravidelně scházet
  • setkávání je otevřené všem
  • bude dopředu zvolené konkrétní téma
  • je nutno se přihlásit dopředu
13. února 2014 17,30 Praha (místo upřesníme podle počtu lidí)
Téma: kniha, film, setkání, které mě v poslední době směřuje, inspiruje, oslovuje, posunuje, a mohlo by být zajímavé i pro ostatní.
Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

22.1. 2014 11:15
Ablákela
Zatím je nahlášeno 19 lidí.

Kolik je šest plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Tawasentha1
Klára1
Klokša1
Indi1
Ivana Šircová1
Čhantékič´un1
Gábina1
Ileyawin1
Willy1
celkem:9