Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
11
Seznam účastníků

Školení hospodářů

(18.11. 2012 17:36)
Zpráva » Pozvánka
Školení hospodářů se letos uskuteční o víkendu 23. -25. 11. 2012 v Praze na Senovážném nám. 24, Praha 1 (v budově, kde je sídlo LLM). V pátek bude školení probíhat od 18 do 21 hod., v sobotu od 9 do 18 hod. (s přestávkami na jídlo), v neděli od 9 nejpozději do 12 hod. Pro mimopražské je možnost přenocování ve vlastním spacáku v klubovně kmene Walden.
 
Program školení bude obdobný jako v minulých letech - tj. základní seznámení se systémem podvojného účetnictví, účtování v účetním programu Pohoda, dotace, rozpočty, výkaznictví. Další body mohou být doplněny podle zájmu účastníků.
 
Těším se na viděnou, s modrou oblohou
Markéta Řezáčová - Marka (marka(zavináč)woodcraft(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Ondra1
celkem:1