Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
11 (maximum: 30)11 / 30
Seznam účastníků

Podzimní dobrovolničení na Faře a loukách LLM

(28.8. 2012 13:16)
Zpráva » Fara Kosí potok
12. - 14.10.2012 bych vás rád pozval na Faru do Michalových Hor a na ligové pozemky. Touto akcí se připojíme k mezinárodnímu projektu 72 hodin, více na www.72hodin.cz, který již Kamila avízovala zde na stránkách.
 
Co nás čeká?  Budeme pokračovat v budování zápletů na Kosím potoce. To se ukázalo po minulém podzimu jako velmi užitečné a úspěšné. Vysadíme nějaké nové stromy a keře. Vyčistíme studnu. Opravíme vyježděné díry na parkovišti, tak, aby bylo připravené na příští tábor. co na Faře? Naposledy před zimou posekáme trávu, opravíme plot a poklidíme zahradu i stezku ke kostelu.
 
Ovocné stromy na zahradě jsou obsypané jablky a hruškami. Sezbíráme je a rozdělíme si je a nebo... Neměl byste někdo doma lis? Mohla by tak vzniknout krásná podzimní moštovací tradice.
 
Členové kmene Osmaka Opo, Muf a Milan, budou tou dobou provádět zajímavé tesařské práce, takže kdo by měl zájem, může se přiučit i něco z tohoto řemesla.
 
Ubytování na Faře ve společenské místnosti, kde je od léta nově vydlážděná podlaha, nebo a zahradě ve stanech. 
Akce se nepočítá do táborových brigád na příští rok, tedy nezakládá nárok na slevu na táborovém poplatku. Rádi bychom přispěli na dopravu. Výši příspěvku zveřejníme později. Bude záležet na aktuální finanční situaci Ligy.
 
Těším se na viděnou, Tokaheya
Aleš Sedláček - Tokaheya (A(tečka)Sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

20.9. 2012 1:01
Karča
Bohužel se musím omluvit, dohání mě kmenové povinnosti...

Kolik je šest plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Tokaheya1s Tomáškem
Eva1s Julinkou a Kubíčkem
Sacagawea7
Wasúpi1
Zip1
celkem:11