Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Novinky v obchůdku LLM - vyšel inovovaný Svitek pro ML a dotisk knihy Táboříme v týpí

(23.6. 2012 12:36)
Zpráva » Informace
Svitek březové kůry pro ML – V tomto inovovaném vydání naleznete seznam všech činů, které v LLM plné členové Malé lóže. Za tyto činy lze na sněmech kmene získávat woodcrafterská ocenění – Orlí pera a tituly lesní moudrosti. Rovněž zde naleznete základní informace o mistrovstvích lesní moudrosti.
Tuto dlouho očekávanou brožuru lze zakoupit v obchůdku LLM nebo ji můžeme zaslat poštou. Svitek pro ML bude možno zakoupit i na letošním ligovém táboře.
Cena: 40,- Kč
Svitek pro ML
 
Táboříme v týpí - je kniha, která přibližuje týpí nejen po technické stránce jako nejdokonalejší přenosné obydlí pro pobyt v přírodě a v souladu s přírodou, ale představuje týpí i z hlediska životního stylu a duchovních prožitků. V této knize naleznete návod pro správné táboření v týpí – od ušití stanu až třeba k obřadu potní chýše (inipi).
Tuto knihu můžete zakoupit v kanceláři za cenu 130,- Kč (člen LLM), 180,- (nečlen).
Taborime v typi
Za kancelář LLM

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.