Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Dětský den s Woodcraftem

(12.4. 2012 7:27)
Zpráva » Pozvánka

Dne 2.6. pořádá kmen Trilobit u nás v Cholticích Dětský den. Celé by jsme to chtěli pojmout jako propagaci LLM a přilákat tam děti nejen z naší obce, ale i ze širšího okolí. Na louce v zámecké oboře postavíme několik týpí okolo nichž  se celá akce bude odehrávat. Měly by zde být k vidění ukázky z nejrůznějších odvětví woodcraftu, které si děti budou moct na vlastní kůži vyzkoušet a nenásilným způsobem ochutnat život běžného woodcraftera.

Chtěli bychom touto cestou požádat všechny, kteří nám s touto akcí jsou ochotni pomoci. Hledáme dobrovolníky, kteří třeba jen přijedou a přiloží ruku k dílu nebo i ty jež nosí v hlavě nějaké nápady, které by se v programu Woodcrafterského dětského dne dali použít.

Dejte prosím o sobě vědět co nejdříve na náš email nebo na telefony 602480855, 723943051.

Jiří Zelenka - Zelí a Radka Zelenková - Šavonda (kmentrilobit(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.