Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

10 let Drum bunu

(2.3. 2012 12:11)
Zpráva » Pozvánka
Vážení přátelé,

je to  nevíře, ale letos už to opravdu bude celých dlouhých deset let od doby, kdy byly řady LLM rozšířeny o náš Drum bun, kmen, kterému není nic svaté, a jehož iniciály se tak hezky shodují se značkou německých státních drah. Budeme proto moc rádi, dorazíte-li s námi i Vy pobýt a zavzpomínat dne 25.3.2012 od 15 do 18 hodin (a případně i déle), do kavárny s optimisticky zvoleným názvem "Potrvá" u metra Dejvická, Srbská ulice číslo 347/2 http://www.potrva.cz/kontakt/ (nekuřácké prostředí, dětský koutek též k dispozici)
 
Na viděnou s Vámi se těší
báječný kmen Drum bun
Kateřina Benešová - Wičanhpi (wicanhpi(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.