Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo

Brigády na Kosím potoce stále běží - pomocné ruce vítány

(aktualizováno 20.6. 2011)
Zpráva » Fara Kosí potok
POZOR: Tato nabídka platí i pro víkend 25.-26.6.2011
 
Na Kosím potoce a v Michalových Horách stále pracujeme. Větší část luk, kde se táboří je již posekaná, seno je usušené a slisované. O víkendu 18. a 19.6 budeme pokračovat se svážením sena a jeho uskladňováním, dohrabáváním zbytků z louky. Budeme sekat i zbylé pozemky (přístupové louky ve směru od parkoviště). Děkuji všem, kteří se doposud zapojili a těším se na další zájemce o práci. V rámci našich aktivit pomáháme i budovat pastviny nad Michalovými horami, které slouží jako základna pro ovce, které budou spásat i naše pozemky. To bude ale až na podzim. Nyní slouží naše louky jako základna pro produkci sena. Tak abychom splnili požadavky dotačního titulu SAPS, který nám přispívá na péči o naše pozemky. Ovce chová Adži, členka kmene Walden, která se přestěhovala do Michalových Hor a začíná hospodařit. Doufám, že se tak pěstování trávy na našich loukách dostává větší smysl než její zavážení do děr na loukách a v okolí. Dá - li počasí a přízeň strojů a v neposlední řadě i přízeň vaše, budeme opět v létě chodit po sametovém trávníčku a užívat si malebnost našeho tábořiště. Zájemci o práci, hlašte se na můj e-mail.
 
Těším se na spolupráci, vidlím zdar Tokaheya
Aleš Sedláček - Tokaheya (A(tečka)Sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.
Doposud se nikdo nepřihlásil.