Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Hledá se kuchařka na tábor do Banátu

(24.6. 2010 14:23)
Zpráva » Informace
Vážení vedoucí,

letos pořádá Asociace turistických oddílů mládeže ve spolupráci s Ligou lesní moudrosti již třetím rokem banátské táboření. Táboří se na krásném místě u vodních mlýnů pod obcí Gernik v Rumunsku. Na táboře bude okolo třiceti dětí a osmi vedoucích.

Tábor trvá od 22.července do 2.srpna (19.července ráno odjezd z Prahy, 4.srpna ve večerních hodinách návrat opět do Prahy).

Hledáme kuchařku či kuchaře. Měl by umět dobře vařit, a to standardní kuchyni - děti krajanů si potrpí spíše než na bio stravu na trošku hutnější jídlo ...Na kuchyni nebude sám, vždy se tam bude střídat jeden vedoucí a jedna skupinka dětí...

Veškeré náklady (cesta, jídlo...) jsou hrazené. Odměnou je hlavně táboření v neznámém a kouzelném kraji a pocit z toho, že uděláte něco pro krajany ve vzdáleném Banátu. Malý finanční bonus dobrého kuchaře či kuchařku nemine také.

Pokud byste o lehce dobrodružné akci uvažovali, napište mi, prosím, co nejdříve. Ráda sdělím podrobnosti.

Liga lesní moudrosti, kmen Osmaka Opo

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři krát čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.