Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Elektronická verze Vnitřního zpravodaje LLM - TD

(18.6. 2010 9:58)
Zpráva » Informace
Hau Kóla,
kdysi dávno se náčelnictvo rozhodlo, že totemová deska bude rozesílána a přístupná jen členům LLM. Bohužel postup registrace pro získání elektronické TD byl nejen relativně složitý, ale i přístupný všem nečlenům LLM.
 
Po letech tedy došlo k uzavření této služby tak, jak byla dosud provozována. Nově se posílání TD nastavuje a aktivuje v Registru OP v "Nastavení" => "Moje údaje". Pokud byl Váš e-mail nalezen v registru, bylo Vaše nastavení zasílání TD zachováno. Pro jistotu si ale své nastavení v registru zkontrolujte.
 
Pokud již nejse členem LLM a chcete nadále získávát TD, musíte se opět členem LLM stát (kontaktujte ustredi@woodcraft.cz).
 
V případě nejasností mne prosím kontaktujte.
Pavel Spálený - Yučikala Wičaša (yucikala(zavináč)gmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.