Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Filmový projekt

(13.6. 2010 17:52)
Zpráva » Informace
Ahojte přátelé woodcrafteři,
možná jste již slyšeli o právě probíhajícím filmovém projektu Woodcraft. Ale možná již nevíte, že nyní se můžete stát jeho fanouškem i na Facebooku: http://www.facebook.com/group.php?gid=127468933944582
Nyní nejen na webových stránkách projektu http://film.woodcraft.cz ale i zde se můžete dozvědět mnoho o tomto projektu a zároveň ho zde i podpořit. Na stránkách Facebooku navíc můžete shlédnout krátké video k tomuto projektu a několik fotek z již natočených scén. Oboje stránky se stále aktualizují.
 
Všem děkuji za podporu. Váš rejža

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.