Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Fara Michalovy Hory, co je nového

(aktualizováno 30.1. 2010)
Zpráva » Informace
Zpráva » Fara Kosí potok

Fara v Michalkách stále žije, stále se něco děje. Během podzimu, možná pamatujete, jsme podnikli seminář starých technlogií. Zídka je stále sice ještě malá a čeká na naše úsilí v příštím roce, oproti tomu trámový rošt je již na svém místě a společenská místnost nás přivítá při dřevní brigádě. Střecha stodoly se začínala zelenat než jí přikryla vrstva sněhu. Plánujeme spojit dřevní brigádu s kurzem řezání motorovou pilou, který povede Kocour z České tábornické unie, starý praktik, který je školitelem a má oprávnění k pořádání kurzů a vystavování průkazů pro práci s motorovým nářadím na akcích organizací. V zahradě vyrostla obří přehrada, jak pracovně říkáme velké opěrné zdi, která zajistí dost místa před stodolou a zabrání tak krkolomnému zajíždění s traktorem. Pro naladění do prací v roce 2010, přikládám prezentaci v ppt, která ukazuje co jsme již od začátku na faře udělali. O připravovaných akcích budeme průběžně informovat, stejně tak jako o úspěšnosti shánění finančních prostředků. Nyní pracujeme na článku do Tachovského deníku, který projevil zájem otisknout více než tiskovou zprávu o Faře, kterou jsme redakci zaslali.

Těším se na přátelská pracovní setkání na Faře a Kosáku i v tomto roce,

Prezentace Fara (MS Powerpoint)

Prezentace jako film

Aleš Sedláček - Tokaheya (A(tečka)Sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.