Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Putování Polárním Uralem

(18.1. 2010 18:57)
Zpráva » Pozvánka
Pro ty z vás, kteří by se chtěli něco dozvědět o méně navštěvovaných místech ležících v arktických pustinách ruského severu na pomezí Evropy a Asie, se ve čtvrtek 28. ledna od 19:00 v ZŠ Emy Destinnové (Náměstí Svobody 3/930, Praha 6 – Bubeneč, cca 5 minut od stanice metra Dejvická) uskuteční přednáška s promítáním fotografií,

foto

během níž se s Vámi podělí Tomáš Brinke- Baskoš a Tomáš Jurkovič – Jerry o své cestovatelské zážitky.

Vezměte si s sebou prosím přezůvky, ať ve škole nenašlapeme, a 30 Kč na vstupné (ne, že bychom na Vás chtěli vydělávat, ale je potřeba splatit škole pronájem sálu)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.