Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Ligový turnaj ve florbale

(14.1. 2010 21:55)
Zpráva » Pozvánka
Aby si plesového a herního víkendu užili nejen tanečníci, ale i sportovci, pořádá kmen Jezerní lidé mezikmenový turnaj ve florbale. Hrát se bude v tělocvičně ZŠ Bílovice n. Svit., Komenského 151 v době od 14 do 17 h (dle potřeby upravíme). Mančafty budou 4+1 (lze i smíšené). Florbalky si dovezte pokud možno vlastní, kdo nemá, zapůjčíme.
U tělocvičny jsou k dispozici sprchy, ubytování a stravování viz pozvánka na ples LLM, přihlašujte se tamtéž, do poznámky prosím uveďte, že jste florbalový tým. Stratovné: 100,- Kč/tým.
Budeme se těšit, kmen Jezerní lidé.

Komentáře, diskuze

5.2. 2010 16:53
Čiko
Ahoj sportovci.
Trošku se nám to rozpadlo - jsme tři.
Pokud má někdo zájem berem ještě aspoň 2 do týmu Wallowa Kynkažu.
Vím, že je to trochu na poslední chvíli, ale třeba to někoho zastihne;o)

Kolik je tři plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.