Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Týden vědy a techniky

(29.10. 2008 11:00)
Akademie věd ČR zve na 8. týden vědy a techniky, nejrozsáhlejší vědecký festival v České republice, který se koná 3.-9.11. 2008.

 I letos můžete v rámci Týdne vědy a techniky nahlédnout do nejrůznějších laboratoří a knihoven a poznat „jak se dělá věda“. Badatelé z výzkumných pracovišť Akademie věd AV ČR pro vás připravili širokou nabídku exkurzí, ve kterých představí své výzkumné projekty, předvedou nejmodernější vědecké přístroje a experimenty a přiblíží nejnovější trendy v oblasti vědy. Pro zájemce je připravena i možnost individuálních konzultací.

Jsou připravené různé přednášky, výstavy, kulaté stoly a konference, dny otevřených dveří atd. Festival se koná v Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni a Praze.

Věříme, že vás nabídka zaujme a najdete si cestu např. na některou přednášku či do otevřených dveří některého z ústavů AV.

Podrobnější informace najdete na stránkách www.tydenvedy.cz .
Alan Bura

Komentáře, diskuze

30.10. 2008 15:03
karel popp
navstivim jiz po nekolikate tento tyden, budu li zdrav. jsem mile prekvapen, ze se o to stara i liga lesni moudrosti.

Kolik je jedna plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.