Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy
Přihlašovadlo
10 (maximum: 30)10 / 30
Seznam účastníků

Brigáda sad na Kosím potoce 31.10. - 2.11.2008

(aktualizováno 7.10. 2008)
Zpráva » Fara Kosí potok
Všechny příznivce Kosího potoka zvu na brigádu v sadu na našich loukách. LLM získala peníze z nadace Partnerství za které může vybudovat individuální pletivové oplocenky stromů. Na této brigádě budeme zatloukat kůly a instalovat pletivo. Zbavíme se tak provizorních nevzhledných plastových ochran, které jsou na stromkách v současné době. Ideální stav 10 lidí. Pokud zbyde čas dosadíme i stromy do děr, které jsme připravily již před dvěma lety. Spaní a strava individuální. Možno započíst do táborových brigád na rok 2009. Dopravu řešit ideálně dohodou zájemců například dvěma auty.Těším se na setkání, případné dotazy v diskusi nebo na telefonu.
Aleš Sedláček - Tokaheya (A(tečka)Sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)
tel.: 604 286 554

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
milan1
can wacipi7
Tokaheya1
Čanpahčawin1Já tak ráda pracuju na kosáku
celkem:10