Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Vnitřní řád LLM k diskuzi na Popo - diskuzním fóru LLM

(10.9. 2008 18:51)
K diskuznímu serveru PoPo, kde je započata diskuze je velmi snadný přístup.
Buďto kliknutím na náseldující odkaz PoPo, který vás přesměruje přímo na diskuzní fórum přímo do diskuze o Vnitřním řádu, nebo proklikáním se přes server popo.woodcraft.cz -> Veřejné diskuze -> Vnitřní řád LLM (druhý-složitější přístup uvádím z důvodů seznámením se s diskuzním fórem PoPo - viz níže). Není třeba se nijak nikde registrovat, přístup k diskuzi má kdokoliv. Reagujte prosím na změny a návrhy týkající se této problematiky. Díky za připomínky.
Diskuze k první části bude probíhat do 25. 9. 2008.

vnitřní řád LLM (PDF, 118 kB)

Později bude přidána část o kmenech, rodech a strážích.

Doporučuji se seznámit s celým diskuzním serverem popo.woodcraft.cz zaregistrovat (návod naleznete přímo tam) se a účastnit se diskuzí v konkrétních oblastech. Počítá se s tím, že se v budoucnu bude toto fórum využívat.

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.