Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Písmáci, ozvěte se!

(29.1. 2008 16:01)

V souvislosti s prací na Pamětech woodcraftu bychom rádi požádali kmenové písmáky, zda by nenavázali spolupráci s naším projektem. Spolupráce by spočívala v mapování "současné historie" kmenů LLM - tzn. rádi bychom vás požádali, zda byste nám neposlali (vždy v únoru) jeden odstavec o tom, co se nového ve vašem kmeni událo. Informace by se měly týkat věcí zajímavých z historického hlediska, tzn. např. jaké akce pro veřejnost jste konali, kolik jste měli členů, jak byl zaměřen tábor, co nového ve kmeni se přihodilo apod.

Podařilo by se nám navázat kontakt? Předem děkuji.

Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)centrum(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.