Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Jste dobří fotografové a chcete pomoci?

(28.11. 2004 14:08)

Nepochybuji o tom, že v Lize je hodně dost dobrých fotografů. Vždyť umění fotografické je uměním navýsost niterným a to členové Ligy většinou jsou. Obracím se tedy na vás, kdo máte doma pěkné fotky z kmenové činnosti či z přírody, abyste je využili ještě jinak (škoda, když na fotky sedá prach) - poslali je Bizonímu větru na obálku!

Dobrých fotek na obálku máme zoufalý nedostatek a budu rád, když se budou obměňovat. I tady platí: jsem lidmi odrazován, ale věřím, že se vás vícero ozve i na dlouhodobější spolupráci. Díky.

Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)centrum(tečka)cz)
tel: 607 320 377

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.