Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Jste psaví a chcete pomoci?

(28.11. 2004 14:04)

Sháním pro Bizoní vítr vás, kteří jste hloubaví a umíte vaše myšlenky svěřit i papíru. A také vás, kdo občas narazíte na nějaký zajímavý úryvek, zamyšlení, příběh, který vás oslovil.

V Bizoním větru vychází na druhé stránce vždy něco na ten způsob. Nechcete se se svými vnitřními poznáními podělit? Úvahy to nemusí být nijak hlubokomyslné, mohou to být jen prosté popisy obyčejného zážitku, který vás oslovil.

Pokud byste byli ochotni přispět, pošlete článek na adresu ablakela@centrum.cz (telefon 603 320 377). Prosím zvláště ohnivce, aby se pokusili zapojit. Délka článku je omezena prostorem (viz BV).

Děkuju a ačkoli mě vždycky všichni zrazují, že tento způsob oslovování členů Ligy nikdy nefunguje, věřím ve vás.

Josef Porsch - Ablákela (ablakela(zavináč)centrum(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.