Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Povídání o putování Ukrajinou

(26.8. 2004)
Vazeni a mile,

dovolujeme si Vas timto pozvat ve ctvrtek 9.9. 2004 od 19:30 do klubovny Waldenu v prazske Zikove ulici c7, kde probehne povidani o nasi srpnove expedici po krasach mest a hor nekdejsi Halice a Podkarpatske Rusi, spojene s promitanim fotografii, poustenim autentickych nahravek mistniho folkloru, popr i ochutnavkou dovezenych dobrot.

(PS: v neposledni rade, je to pojate i jako rozlouceni se mnou, protoze hned 12. 9. odletam na rok do Japonska - takze kdo mi chcete cirou nahodou rict neco mileho, popripade dat do nosu, prijdte, je to nadlouho Vase posledni sance (-:)

Za expedici Ukrajina 2004
Tomáš Jurkovič - Jerry (goraiko(zavináč)hotmail(tečka)com)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.