Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Wikipedia - encyklopedie

(9.8. 2004)
Možná vám slůvko Wikipedie stejně jako ještě donedávna mně nic neříká, nicméně stojí za to abyste k němu obrátili svou pozornost. Jde o projekt nezávislé internetové encyklopedie, do níž může přispět skutečně každý, kdo má zájem a chuť učinit něco pro druhé.
Soudím, že při své woodcrafterské činnosti mnohý z vás nabývá hlubokých znalostí, u nichž by byla velká škoda kdyby přišly vniveč. Zkuste tedy své poznatky "zakonzervovat" pro druhé a příští zpracováním do encyklopedického hesla. Wikipedie existuje v mnoha jazykových mutacích, tu českou můžete nalézt na adrese http://cs.wikipedia.org/

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.