Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Deky ve stylu anglických dek

(16.6. 2004)
Pro případné zájemce jsme nechali vyrobit ve spolupráci s Asociací TOM vlněné deky ve stylu anglických dek, dovážených do Severní Ameriky firmou Hudsons Bay Company. Deky jsou šedé s tmavěmodrým pruhem. Je jich 10 a budou se pro zájemce prodávat za 1000,-/kus. Rozměr deky je 130 cm x 220 cm. Složenou deku můžete vidět na přiloženém obrázku. Deky jsou kvůli nízké ceně slabší než známé deky anglické výroby. Distribuci zajišťuje obchůdek LLM ve Woodcrafterském centru a klubovně Waldenu v Zikově ulici 7, Praha 6. (e-mailem možno kontaktovat: ústředí@woodcraft.cz)
Aleš Sedláček - Tokaheya (a(tečka)sedlacek(zavináč)tribar(tečka)cz)
foto deky

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.