Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Výstava opuštěných koček - hledají se pomocníci

(13.3. 2004)

Hau kóla!
Milí kamarádi woodcrafteři, obracím se na vás s následující prosbičkou:
Pomáhám s organizováním umísťovací výstavy opuštěných koček, která se koná v neděli 4.dubna 2004 od 10 do 17 hodin v prostorách Muzea dětské kresby (Dům U Zelené žáby, U Radnice 13/8, Prha 1 - vedle Staroměstského náměstí), a hledám další lidičky, kteří by nám se zajištěním jejího hladkého chodu pomohli.

Jak to probíhá?
Kočky z jednotlivých útulků jsou vystaveny ve výstavních klecích a návštěvníci si je prohlíží a když jim některá kočka padne do oka, s mohou jí poskytout dobrou péči, tak si jí odnesou domů. Rozdávají se informační materiály a funguje tam dobročinný obchůdek
- kde se dají koupit různé kočičí hračky a výtěžek jde je rozdělen mezi jednotlivé útulky.

Proč vám píšu?
Prostory Muzea dětské kresby jsou krásné, leč členité a přihlášených útulků je požehnaně (zatím 12). Proto chceme návštěvníkům výstavy nabídnout co nejpřátelštější prostředí a zpříjemnit jim případné krátké čekání u vstupu do vlastních prostor muzea. Nápadů máme dostatek, lidí méně :-)

3.4.04 potřebujeme pomoct s:
- malováním cedulí a transparentů
- výzdobou prostor

4.4.04 budeme potřebovat pomoct s těmito činnostmi:
- vypisování předávacích protokolů ke zvířatům (10 - 17 hod)= v poslední místnosti bude několik stolků, ke kterým budou chodit lidé, kteří si vybrali kočičku, na vyřízení nezbytných formalit - zapsání kontaktních údajů a uhrazení příspěvku za veterinární péči - zodpovídání otázek návštěvníků = každý útulek bude mít u svých zvířat 1 - 2 vlastní lidi, přesto bude dobré, když se v prostoru muzea budou pohybovat ještě další dobrovolníci ochotní poradit - hrátky s dětmi = děti si budou moci nechat pomalovat obličej, nebo namalovat své zvířátko na veliký papír - rozdávání samolepek u kasičky
- rovnání "vstupenek" = kočičích konzerv
- upozorňování kolemjdoucích na výstavu
- vaření čaje a kávy, dopoňování občerstvení..
a spostu dalších činností.

Přijít pomoct můžete třeba jen na pár hodin, nebo taky na celý den či dva. Takže pokud Vás tato nabídka zaujala, napište mi :-) Děkuju.

Modrou oblohu nad hlavou i v duši vám přeje
Olga Řeháková - Hinakaga (orehakova(zavináč)post(tečka)cz)
tel: 732 859 829

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.