Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Uzávěrka Bizoního Větru

(7.9. 2002)

Dne 15.9. je uzávěrka dalšího čísla Bizoního větru.

Chceme se v něm obšírněji věnovat proběhlým prázdninám a proto vás prosím o krátký příspěvek na toto téma. Zajímá nás váš největší (nejlepší, nejhorší, nejkrásnější ...) zážitek z prázdnin. Zajímají nás hlavně tábory, puťáky popř. povodně atd. Stačí pár větiček a pěkná fotografie (zaslaná poštou nebo mailem ve formátu tiff). Těšíme se na vaše postřehy k proběhlému výročí 100 let woodcraftu a k ligovému sněmu a táboření. Pokud máte nějaký obsáhlejší tematický materiál, rádi ho také přijmeme. Fotografie prosím posílejte na ústředí, texty na bizoni_vitr@woodcraft.cz.

Přijímáme také vaše návrhy a pomoc ohledně koncepce a obsahu Bizoního větru.

Připomínám Ablákelou svolanou schůzku lidí, kteří chtějí přispět k budoucnosti BV.

Jakub Vávra - Čanešiča (bizoni_vitr(zavináč)woodcraft(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.