Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Zprávy

Brigáda na Filipově Huti

(7.9. 2002)

Ve dnech 20.-22. září proběhne již dlouho avízovaná brigáda na Filipově Huti.

Bude se dělat dřevo, řezat, nosit, štípat a skládat. Při hojné účasti mohou proběhnout i dílčí úpravy exteriéru a interiéru chaty. Velmi prosím o potvrzení vaší účasti obratem na mail nebo na mobil +420 607 146 808. Můžete uvézt do jakého druhu činnosti byste se rádi pustili. Potřebné nástroje vemte sebou. LLM proplatí spotřebovaný materiál.

Za 4 brigádnické hodiny máte 1 noc rekreace na Filipově Huti zdarma. Zájemci zde mohou strávit i předchozí či následující týden neb termín 15.-26.9. je vyhrazen pro úpravychaty.

Také se uvolnil víkend 13.-15.9. Takže jste zváni na Šumavu.

Jakub Vávra - Čanešiča (chata(zavináč)woodcraft(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.