Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Zprávy z 251. náčelnictva

(27.4. 2023)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý 18. dubna 2023 proběhlo další setkání Náčelnictva. Tentokrát nad Vizí LLM či rezervačním systémem pro táboření na Kosím potoce.
 
K dalším tématům patřily například náčelnické zkoušky, nové směrnice pro Márnici a Kosák, hosté pro Sněm LLM.
 
Členové Náčelnictva rovněž prodiskutovali téma nutných oprav na základně ve Filipově Huti, novou podobu webových stránek, a budoucí stavební změny na Samechově.
 
Odešla také další Totemová deska, ve které jste měli možnost seznámit se s novými směrnicemi či Woodcrafterským minimem. 
 
Velkým tématem byla i diskuze nad Vizí LLM. Na této schůzi se zúčastnění opět bavili především o možném budoucím směřování Ligy a jak či jakými prostředky toho lze dosáhnout a také jak jednoduché (či naopak těžké) je vůbec myšlenku vize a budoucnosti uchopit. 
 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.