Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Zprávy z 248. náčelnictva

(20.1. 2023)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý se opět sešlo v hojném počtu náčelnictvo a částečně i rozšířené náčelnictvo. Témata, o kterých členové debatovali byla různorodá a diskuze plodná a přínosná. 
 
Nejdéle náčelnictvo diskutovalo nad podobou budoucího Svitku Malé lóže a jeho náplní, tedy které činy by jej měly tvořit. Jako vždy byla za mnohdy poněkud vzrušenější odezvou vidět snaha prospět a dosáhnout společného cíle. 
 
Náčelnictvo odhlasovalo zrušení Rodu ze Želichova. 
 
Diskuktovalo se také o Hradohraní, příspěvcích, časopisu, koordinátorovi akcí Velké lóže a setkání českého a polského woodcraftu. 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.