Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Zprávy z 247. náčelnictva

(16.12. 2022)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý 13. prosince 2022 se konalo poslední letošní náčelnictvo. 
 
Témat k diskuzi bylo spoustu. Kromě nového vzhledu glejtů, také dozvuk debaty o podobě časopisu, která byla náplní minulé schůze, spolu s přípravou na pondělní on-line diskuzi nad základnami. 
 
Hostem na schůzi byl Petr Vilhem - Willy - který představil nápady a aktuální stav přípravy nových orlích per. Z jeho slov jsme vyrozuměli skutečný zájem o věc, správné nasazení a patřičné zaujetí.
 
 
Náčelnictvo začalo také vybírat nového náčelníka táboření na Kosím potoce, otevřelo diskuzi o změně názvosloví "rodu", a projednalo spolupráci s woodcraftery v Polsku. 
 
 
Kamila Válková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.