Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Zprávy z náčelnictva

(15.9. 2020)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva
V úterý 8. 9. 2020 se konalo 224. náčelnictvo v kanceláři LLM.
  • Ohlédli jsme se za letními dny, které se nesly v trochu netradičním, ale příjemném duchu. Táboření na Kosím potoce bylo v rámci bezpečnostních opatření kapacitně omezeno. Nenastal zde žádný problém, všichni si táboření užili. Náčelnické zkoušky proběhly 5. 9. na Samechově a hodnoceny jsou jako velmi zdařilé. Stejně tak i všechny čotokvy se podařily.
  • Rozhodující hlasování o konání Indiánů z Točníku proběhlo v pondělí 14. 9., kdy bylo náčelnictvem vyvoláno druhé hlasování přes e-mail, které ve většině rozhodlo o zrušení obou částí akce. Další info zde.
  • Kanadští woodcrafteři nám poslali zdravici, věnovali štědrý finanční dar a krásný gobelín. Na upomínku jim od nás bude věnována ručně kovaná obouruční sekera zdobená woodcrafterským znakem, javorovými a lipovými listy.
  • Byl schválen dotisk publikace Svitek pro Malou lóži v rozsahu 200 ks, nově s laminací obálky. Pracuje se na tvorbě nové grafiky některých dekretů. V bchůdku postupně rozšiřujeme nabídku o nové publikace a chystáme se v nejbližší době přidat možnost dopravy přes Zásilkovnu. Do obchůdku se můžete podívat zde.
  • Informace ze základen LLM - na turistické ubytovně Fram bylo dokončeno čerpadlo a čeká se na kolaudační souhlas. Tábořiště Kosí potok má novou studnu, probíhají odběry a rozbor vody. Na Faře se rýsuje výstavba přístřešku a podlah v polytechnických učebnách. Zvažuje se investice do nové základny.
foto foto
 
Anna Dvořáková

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři krát čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.