Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Náčelnické zkoušky v Samechově

(7.9. 2020)
Stalo se » V LLM
fotoKorona všeobecně poznamenala naší činnost a opatření dopadla i na druhou část náčelnických zkoušek. Ta se musela odložit a proběhla o prvním zářijovém víkendu.
 
Letošní téma NZ byl „návrat ke kořenům“, a proto naše cesta v páteční večer směřovala na Samechov. Na zdejší louce se konaly první lesní školy a svým způsobem jsme na ně navázali.
 
Ještě o páteční večer proběhla diskuze na téma „problémy ve kmeni/kolektivu". V sobotu se na ni navázalo modulem o výchově ve kmeni. Díky skvělé běhací hře jsme přešli k enviromentální výchově a sestavili jsme desatero ekologie nejen woodcrafterského tábora (nechte se překvapit, bude zveřejněno v dalším čísle Woodcraftu). Na závěr dne nesměl chybět sněm, kde jsme dostali dekrety o absolvování NZ. Nedělního programu se ujal Willy, který nás obohatil o vědomosti spojené především s vyráběním.foto
 
Náčelnické zkoušky to byly netradiční, ale i tak jsme poznali spoustu super lidí a naučili se mnoho.
 
Velké poděkování patří lektorům, kteří s námi měli trpělivost.
 
S modrou oblohou
 
Viktor Rychlík - Viking
fotofotofotofoto

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět krát tři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.