Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Jak jsme kopali studnu

(10.7. 2020)
Stalo se » Fara Kosí potok
"Vykopal jsem studnu, aby z ní i jiní mohli pít... ale byla to hrozná fuška!"
 
Příběhy z čekání ve frontě jsou ty tam. Letos máme na ligovém tábořišti novinku - STUDNU! Krásnou, kopanou, s pumpou! A brzy bude obestavěná dřevěným přístřeškem. Lidské síly stačily jen do určitého bodu. Na další jsme si museli pozvat těžší kalibr. A výsledek? No přijeďte sami posoudit - voda teče jako divá! Wašté!
 
foto fotofoto foto
 
 
 
 
Filip Chmel

Komentáře, diskuze

12.7. 2020 18:39
Lída
Skvělá zpráva, říkali jsme si, že letos snad voda "nedojde", když docela dost prší, ale kdo ví... Se studnou je tedy, pevně věřím, jakákoli obava lichá:-):-). Těším se a děkuji!

Kolik je sedm plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.