Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Zprávy z náčelnictva

(5.6. 2020)
Stalo se » V LLM » Zprávy z náčelnictva

 Témat se nám sešlo hodně:

  • Organizace kanceláře – úřední hodiny kanceláře byly opět obnoveny. V současnosti probíhá výběrové řízení na nového vedoucího kanceláře, který na této pozici vystřídá Mášu.
  • Hospodářka Lucka nám přednesla aktualizovaný rozpočet, ve kterém s ohledem na vzniklou situaci došlo ke změnám a přesunům prostředků z nezrealizovaných aktivit.
  • Dotace – aktuálně zpracováváme žádosti na MAS a investiční dotaci na MŠMT – například na přívěs za auto nebo šapitó na Faru
  • Fram  - stavební práce již finišují, nezbývá než vygruntovat a od 15. 6. opět otvíráme. V červenci a srpnu stále zbývají volné termíny. 
  • V červnu proběhnou dvě senové brigády, přihlašovadlo již spuštěno. 
  • Náčelnictvo odhlasovalo, že příspěvky za brigády nejsou převoditelné mezi jednotlivými základnami.
  • Sněm LLM bude. Přestože jsme byli nuceni pozměnit plány a sněm v původně zvoleném termínu neproběhne, našli jsme termín nový – 19. 9. na Točníku. Pro více info sledujte naše stránky
  • Druhý víkend Náčelnických zkoušek proběhne v termínu 5. – 6. 9.
 
 
 
fotofoto
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto: Aleš Sedláček - Tokaheya
 
Marie Palasová - Máša

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět plus čtyři ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.