Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Tábor Wanagi Oyate - Tři krát čtyři

(9.9. 2018)
Stalo se » V LLM » Ze života kmenů

Poslední prázdninový týden uspořádal kmen Wanagi Oyate své tradiční táboření u Paběnického potoka u Paběnic. Tradičně ukončeného deštěm a vytahováním auta traktorem. Letos bylo jádro tábořících takové triploidní: tři psi, tři koně, tři děti a tři dospělí. Proto název 3 krát 4. Celkově ale bylo tábořících víc (teda až na tu zvěř).

Týden tak uběhl... A jeden by rád řekl, že jako voda, ale ta jediná byla v malé kaluži v kdysi potoce. Dokonce ani záverečný déšť, který stačil na zabahnění přístupových cest, nestačil na obnovu potoka. Společných radovánek i povídání bylo nespočetně. Děti se vyřádili. Rodiče taky. Nejoblíbenější zábavou dětí bylo klouzat se s kopce do listí. Skorto jako by bylo zbytečné vymýšlet hry!

Více fotografií najdete na fotogalerii. A podrobnosti v kronice kmene.

Naše týpífotofotoKristýnka se učí křesatZ klouzání se z kopcefotofotoBěh na 50 mfotofotofotofotofoto

 

Pavel Spálený - Yučikala Wičaša

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.