Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

FRAM - brigáda

(15.1. 2018)
Stalo se » V LLM
 
V pátek i v sobotu jsme uklízeli po stavbě.
V sobotu jsme pak vyplétali sítě zábradlí a dělali spoustu dalších prací které Fram posunuly Vpřed.
 
fotofotofotofotofoto
foto
 
fotofotofotofoto
 
Filip Chmel

Komentáře, diskuze

15.1. 2018 16:10
Lucka
To je paráda, jak jste s tím pohnuli. Díky za všechny v budoucnu ubytované. L
30.1. 2018 18:08
Awačin
Vypadá to krásně, ale i když jsem členka LLM už dlouho, na zázraky pořád nevěřím: proto prosím prozraďte mě, technickému nechápavci: NA ČEM TAM TY SCHODY DRŽÍ?? Není tam žádný střední vzpěrný sloupek - podle fotek to vypadá, že buď levitují (fantastické), nebo se horní schod opírá jen o ten pod sebou (to je snad proti fyzice), nebo visí na té síti (nepředstavitelné), nebo jsou ukotveny toliko ve zdi (to stačí?)
7.3. 2018 23:25
Tokaheya
Ahoj Awačin, mé úvahy šly přesně stejným směrem:) Schody drží na jedné straně ve zdi a spodek každého schodu leží na kousku schodu pod ním. Slušná levitace z pera náčelníka Filipa! Tk

Kolik je devět plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.