Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Adam.cz: Ministryně Valachová besedovala

(7.12. 2016)
Stalo se » V LLM
Ve woodcrafteském centru a klubovně kmene Walden se odehrála zajímavá debata zástupců dětských a mládežnických organizací a ministryně školství mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové. Příjemná atmosféra byla uvozena malebným prostředím i zapálením čtyřnásobného ohně v úvodu večera. Cílem první části besedy bylo představit paní ministryni a přítomným novinářům životní příběhy zajímavých mladých lidí, kteří jsou aktivními členy spolků dětí a mládeže. Ve druhé části byl pak prostor pro položení dotazů z publika.
 
Podrobně v článku na Adamu, včetně videa z celého večera:
 
Pavel Spálený - Yučikala Wičaša

Komentáře, diskuze

15.12. 2016 1:47
Šawonda
Tak jsem to právě zhlédla při loupání ořechů.
Moc pěkně se to poslouchalo, taková slova a činy všichni, kdo pracujeme v podobných organizacích moc potřebujeme slyšet.
Dík Tokaheyo!!!!!! a dobrou noc

Kolik je osm krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.