Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Stará Praha

(19.4. 2016)
Stalo se » V LLM » Velké Hry
Stalo se » V LLM
Letošní Stará Praha nás zavedla do Karlína za Františkem Křižíkem. Právě vynalezl obloukovou lampu a tramvaj, neměl však ani korunu, za kterou by postavil továrnu na výrobu těchto novinek.
 
Sehnat peníze byl tudíž úkol pro soutěžící. Postupně se zastavili za vojáky - staviteli Pernerem a Negrellim, kde postavili most ze špaget. Langweilovi pomohli složit model Prahy a určit další hlavní města z fotek, u Hudebního divadla absolvovali konkurz na Carmen vedený samotnou Lucii Bílou, u Invalidovny zastřelili maršála Strozziho a navštívili i lékaře Břetislava Lyčku, který ošetřoval jednoho z atentátníků na Heydricha. Na Karlínském náměstí namalovali ikonu svatého Cyrila a Metoděje a nakonec v Korybutově ulici otrávili Korybuta. Že nevíte, kdo byl Korybut? Kdo na Praze byl, ten už to ví !!!
 
fotofotofoto
 
Kromě úkolů u postav týmy ještě zjišťovali odpovědi na otázky o Karlíně, podle kterých se pak určilo konečné pořadí. Po rozdání cen už jen skupinové foto a hurá domů.  
 
foto
 
 
Jan Merhaut - Mokrouš

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.