Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Krmení zvířátek Strážců údolí

(29.12. 2015)
Stalo se » V LLM » Ze života kmenů
Krátká, ale krásná akce, na které se sejdeme s velkou částí kmene. Tradičně vyrážíme 23. 12. od klubovny a každý nese v batůžku či tašce nějakou tu zeleninu či jinou dobrůtku pro zvířátka, která nám dělají radost v námi "střeženém" údolí. Když dorazíme do Černého lomu v Dalejském údolí, jsme plni dojmů z povídání kamarádů a těšíme se, až jim řekneme zase naše příhody. Prostě jsme se dlouho neviděli a je toho hodně.
Vytvoříme kroužek a Chirurg, náš ohnivec, udělá očistný obřad.
Ověsíme stromky a keře zvířecími mlskami a vyrazíme zpět.
 
Je skoro až s podivem, jak se na tuhle akci každý rok těším. Vánoce máme v sobě už v plném proudu a radost ze shledání v lese z nás jen prýští. Je to přesně ta chvíle, kdy se zastavíme a užijeme si kažý okamžik plnými doušky.
 
2015 - naše skupinka  Rok 2014 - příprava dýmky
 
Tak veselé Vánoce a šťastný Nový rok, zvířátka naše.
 
Tomáš Sadílek - Chlup

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je jedna plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.